Haberler

Diyarbakır’da Eren Bülbül’ün Adı Yaşamaya Devam Edecek

“Trabzonsporlu Köy” diye adlandırılan Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde bulunan Bağacık Köyü’ne ziyarete giden Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fahri Günlü ve Kadın Kolları Başkanı Filiz Aktaş bu köye Eren Bülbül adına gelmişlerdir.

Bu ilçenin vatandaşları çoğunlukla Trabzonsporlu olarak bilinir ve Eren Bülbül, her yerde olduğu gibi burada da büyük bir önem taşımaktadır. Çınar İlçesi’ne Eren Bülbül hatırasına çok amaçlı bir gençlik merkezi yapılacaktır.

Burada Trabzon Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarete Trabzonlu olan Diyarbakır’ın Çınar İlçesi Kaymakamı Muhammed Fatih Günlü de katılmıştır.

Yönetim kurulu üyelerinden olan Fahri Günlü ve Filiz Aktaş ile birlikte tüm heyet, Çınar ilçesinde olan köy okullarında ki öğrencilere çeşitli güzel hediyeler takdim etmişlerdir.

Fahri Günlü, Çınar ilçesine tüm Türkiye’nin kahramanı olan şehit Eren Bülbül adına gençlik merkezi yaptıracağını bildirmesinin yanı sıra ilçeye yapmış oldukları ziyaret adına çok müteşekkir olduğunu da dile getirmiştir. Burada olan tüm çocukların ihtiyaçlarını bizzat federasyonun karşılayacağını ifade etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu