Gündem

Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül’den Meral Akşener’e sert tepki!

Trabzon’un Maçka ilçesi Köprüyanı mahallesi kırsalında 11 Ağustos 2017’de PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül Millet İttifakında milliyetçiler ile PKK’yı yan yana getiren Meral Akşener’e sert sözlerle seslendi.

Millet İttifakı Adayı Kılıçdaroğlu’nun HDP ile görüşmesi ve HDP’nni KIlıçdaroğlu’nu destek kararı almasıyla ilgili Sabah Gazetesi muhabiri Özgür Özdemir’e konuşan Ayşe Bülbül “Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ,adaylığı netleştikten sonra hemen HDP’nin yanına koştu. HDP ile beraber olmaları benim yüreğimi yaktı. Oğlumun kemiklerini sızlattı. Sakın buraya oğlumun mezarına gelmesinler. Yazıklar olsun” dedi.
 

Meral Akşener’in milliyetçileri, vatanseverleri PKK ile yan yana getirmesine de tepki göstere Ayşe Bülbül, “Meral Akşener televizyonda hep “PKK ile beraber değiliz” diyordu. Şimdi beraber oldular. Meral hanım “Hani milliyetçilik, hani vatanseverlik”. dedi. İşte Ayşe Bülbül’ün çarpıcı o sözleri:

“Kandil’deki teröristlerin CHP’ye verdikleri talimatları televizyonda izlerken yüreğim parçalandı. Atatürk’ün partisi ne hale gelmiş. Artık PKK,CHP’yi emri altına almış. Bu sözlere, talimatlara sadece onların yüreği evet der. CHP ve ittifak yaptıkları partiler sakın Milliyetçilikten, insanlıktan bahsetmesinler. Hele de İyi parti onlarla nasıl bir olur. Meral Akşener televizyonda hep “PKK ile beraber değiliz” diyordu. Şimdi beraber oldular. Meral hamım “Hani milliyetçilik, hani vatanseverlik”. Bizler vatanımızı onlara bırakmayacağız. Türk milleti, Türk halkı 6’lı masanın amacını gördü . Masa 6’ydı 7 oldu.HDP’nin hemen ayağına gittiler.Artık ne talimat alırlarsa onu yapmak zorunda kalacaklar. Ama ne olursa olsun amaçlarına kavuşamayacaklar. Ahirette şehitlerimizin kanında boğulacaklar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu