Haberler

‘Eren’den Kardeşlerine’ 1 TIR Oyuncak!

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’un UEFA Konferans Ligi Play-Off maçında oynadığı Basel maçından önce taraftar grubunun topladığı 1 Tır dolusu oyuncak, ‘Eren’den kardeşlerine’ sloganıyla deprem bölgesindeki çocuklara ulaştırıldı.

Trabzonspor taraftarlarının çağrısı sonucu, 6 Şubat’ta meydana gelen depremden etkilenen çocukları mutlu etmek, yüzlerini güldürmek ve depremin yaralarını bir nebze olsun sarmak amacıyla maç öncesinde oyuncaklar toplandı.

Şenol Güneş Spor Kompleksi önünde kurulmuş olan platformda adeta kuyruk oluşturan taraftarlar her yaşta çocuğun oynayabileceği oyuncakları getirerek ilgililere teslim etti.

Daha sonra üzerinde ‘Eren’den kardeşlerine, geçmiş olsun Türkiye’ sloganı yazılı bir pankart taşıyan oyuncak dolusu araç, afetten etkilenen illerden olan Kahramanmaraş’a yola çıktı.

Kampanyanın başlaması ve oyuncakların bölgeye ulaştırılması sorumluluğunu üstlenen Haşim Çavdaroğlu, kampanyaya maçtan 2 gün önce start verdiklerini ve kısa sürede büyük ilgi ile karşılaştıklarını söyledi. Çavdaroğlu, “Oyuncaklarımızı Kahramanmaraş ve köylerine ulaştıracağız. Topladığımız oyuncakları Şehidimiz Eren Bülbül gönderiyor gibi düşünülsün istedik” şeklinde ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu