Haberler

Eren Bülbül Sokağında Yenilenme

Manisa ilinin Turgutlu ilçesi Belediye Başkanvekili olarak görev yapmakta olan Aydın Ercan ve Turgutlu Belediyesi Başkanı Yardımcısı olan Fırat Honaz, yoğun yağıştan ötürü Erbiller Sanayi Sitesi içerisinde olumsuz etkilenen esnafı ziyaret etmişlerdir. Ziyaret sonrası Aydın Ercan ve Fırat Honaz, Özyurt Mahallesi’nde yer alan Eren Bülbül sokağında başlatılan yol yenileme çalışmalarını incelemişlerdir.

11 Ağustos 2017 senesinde Trabzon ilinin Maçka ilçesi kırsalı üzerinde teröristlerin hain bir saldırısı sonucu şehit olan Eren Bülbül’ün anısına Giresun’un Turgutlu olarak bilinen ilçesinde bir sokağa Eren Bülbül’ün adı verilmiştir. Eren Bülbül’ün anısına verilen bu sokak şiddetli hava olayları sonucu yolları hasar almıştır ve bunun sonucu yenilenmeye başvurulmuştur.

Eren Bülbül sokağı yol yenileme çalışmalarını olay yerinde inceleyerek değerlendiren Fen İşleri Müdürü Elif Ceren çalışmalar hakkında en güncel bilgileri almıştır. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ise “Erbiller Sanayi Sitesi’nde kentimizde meydana gelen yoğun yağıştan olumsuz etkilenen esnafımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ardından Özyurt Mahallemiz Eren Bülbül Sokak’ta başlayan yol yenileme çalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu Belediyesi olarak kentimiz ve vatandaşlarımız için gece gündüz demeden sahada olmaya devam edeceğiz” demiş ve Eren Bülbül sokağı için çalışmalara devam etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu