Haberler

Ayşe Bülbül’den İmamoğlu’na Tepki

Eren Bülbül 11 Ağustos 2017’de tam 15 yaşında iken bölücü terör örgütü PKK’nın açtığı ateş sonucu şehit olan olmuştur. Trabzonspor’un şampiyon olması sonrasında ise Ekrem İmamoğlu’nun paylaşımda bulunduğu tebrik mesajında Şehit Eren Bülbül’ün fotoğrafı değil, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” sinema filminde başrol olarak Eren Bülbül konumunda oynayan Rahman Başel’in fotoğrafını paylaşmıştır. Bunun sonucu Ayşe Bülbül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı olan Ekrem İmamoğlu’na tepki göstermiştir.

Duruma tepki gösteren Ayşe Bülbül “Madem ki benim evladımın şehit edilişine üzüldüler benim evladımın neden kendi resmini paylaşmadı? Demek ki benim evladıma üzülmedi ki onun kendi resmini paylaşmadı.” Demiştir.
Daha sonrasında Şampiyon Trabzonspor’dan istekte bulunmuş “Eren Trabzonspor’u çok seviyordu.

Trabzonspor’umuz kupayı alınca benim evladıma getirmesini rica ediyorum. Benim evladım yattığı yerde onlarla gurur duyar. İnşallah kupayı getirirlerse Eren de ben de çok mutlu olurum.” Demiştir.

Ayşe Bülbül, oğlu Eren Bülbül’ün kokusuna hasret kaldığını belirterek “Eren’in olmadığı dokuzuncu bayram. Bana dokuz bin bayram gibi geliyor.” diyen Ayşe Bülbül, “Diğer evlatlarım geliyor ama Eren’im olmadığı için içimde büyük bir burukluk var. Eren’in kokusuna hasret kaldım. O aklıma gelince diyecek söz bulamıyorum.” Diye eklemiş ve oğluna olan özlemini dile getirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu